Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
PRUŽINA LADISLAV

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

Radek John - Věci veřejné

Radek John - Věci veřejné

Centrální registr dlužníků, odbor Protikorupcni-linka.cz prostřednictvím manažera Jiřího Jehličky poukázala na nejasnosti v kauze Ministra vnitra Radka Johna. POLICIE SE DOPOSUD NEVYJADRILA K PROVERCE OZNAMENI NA RADKA JOHNA
27.05.2011 12:26
Proč by měl být registr pedofilů?

Proč by měl být registr pedofilů?

Otec zavražděného Jakuba Šimánka (+9) generál Hynek Blaško žádá, aby byla zveřejněna databáze pedofilů a veřejnou diskusi jak podobným případům předcházet.
27.10.2010 03:12
PÁTRÁNÍ PO ANIČCE: Policie vyhlásila informační embargo!

PÁTRÁNÍ PO ANIČCE: Policie vyhlásila informační embargo!

Pražští policisté nehodlají od pondělí podávat konkrétní informace o činnosti týmu, který pátrá po pohřešované devítileté Aničce Janatkové, sdělil šéf vyšetřovacího týmu Josef Mareš. PČR nejprve veškeré informace poskytuje a poté média pokárá za zveřejnění!
26.10.2010 00:33
Špinavá hra - kolik lidí asi tak dnes bručí !

Špinavá hra - kolik lidí asi tak dnes bručí !

Účastníci Langer (ODS), Bursík (SZ), Nečas (ODS), Schwarzenberg (TOP09)
28.09.2010 23:56
Neprůhledné Vnitro bojuje s korupcí !  :-))))

Neprůhledné Vnitro bojuje s korupcí ! :-))))

Michal Moroz ( www.michal-moroz.cz ), "expert" na korupci s průpravou Rodinné dynastie StB. Zajímavé informamace: http://www.ijednicka.cz/nazory-a-komentare/otazky-pro-byvaleho-novinare-radka-johna
15.09.2010 03:41
Další stránky: 1
Videa a nahrávky (korupce a kriminalita)