Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
ČERVEŇÁK MIROSLAV
DVOŘÁK JAROSLAV
GÁBOR ANTON
HEROLD ALBERT

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

POLÁK JAKUB

POLÁK JAKUB
Jméno: POLÁK JAKUB
Pohlaví: muž
Bydliště: okres ČESKÁ LÍPA
Datum narození: 12.7.1986
Patrání vyhlášeno: 26.6.2018
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 170 až 180 cm
Zdanlivé stáří: 30 až 35 let
Barva vlasů: hnědé
Barva očí: hnědá
Postava: střední


Hledaný se pohybuje na neznámém místě v doprovodu svého psa, který slyší na jméno SKIP. Jedná se o plemeno stafordšírského teriéra. Má krátkou béžovou srst a bílou náprsenku. Vzhledem k tomu, že napadl již dvě ženy a způsobil jim vážná zranění, lze předpokládat, že je agresivní a nebezpečný svému okolí. Tento hledaný muž mění místo svého pobytu a může se tak pohybovat kdekoliv. Naposledy byl viděn počátkem května tohoto roku v jedné ze senohrabských restaurací.

Osoby v pátrání - POLÁK JAKUB