Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
ČERVEŇÁK MIROSLAV
DVOŘÁK JAROSLAV
GÁBOR ANTON
HEROLD ALBERT

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

PLACATOVÁ ELIŠKA

PLACATOVÁ ELIŠKA
Jméno: PLACATOVÁ ELIŠKA
Pohlaví: žena
Bydliště: okres PLZEŇ - VENKOV
Datum narození: 5.11.2002
Patrání vyhlášeno: 15.12.2017
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 165 až 170 cm
Zdanlivé stáří: 15 až 17 let
Barva vlasů: ryšavé odbarvené
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: modrá
Postava: hubená


Pohřešovaná dívka je hubené postavy vysoké cca 165 – 170 cm, má modré oči a rovné dlouhé odbarvené vlasy na ryšavou barvu (oproti fotografii má barvu vlasů světlejší, již vybledlou do zrzava). Dívka nosí vlasy česané dozadu. Je zdánlivého stáří 15 až 17 let. Jmenovaná byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Dne 14. prosince 2017 dívka utekla během společné vycházky v Plzni, kdy byla naposledy viděna na křižovatce ulic Karlovarská a Na Chmelnicích v 16:50 hodin. Dívka na sobě měla naposledy oblečené zelené maskáčové legíny a tmavou strakatou bundu. Obuta byla do černých kozaček. Dívka se již několikrát pokusila o útěk. Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Osoby v pátrání - PLACATOVÁ ELIŠKA