Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
ČERVEŇÁK MIROSLAV
DVOŘÁK JAROSLAV
GÁBOR ANTON
HEROLD ALBERT

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

MUSIL MARTIN

MUSIL MARTIN
Jméno: MUSIL MARTIN
Pohlaví: muž
Bydliště: okres BLANSKO
Datum narození: 3.8.1979
Patrání vyhlášeno: 27.10.2015
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 170 až 180 cm
Zdanlivé stáří: 35 až 37 let
Barva vlasů: hnědé
Barva očí: modrá
Postava: hubená


Služba kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Česká Lípa pátrá po 38letém Martinu MUSILOVI, na kterého vydalo dne 29. 1. 2016 Okresní státní zastupitelství v České Lípě předchozí souhlas se zadržením, dále dne 31. 1 . 2017 vydalo Okresní státní zastupitelství v Brně předchozí souhlas se zadržením, dále dne 10. 2. 2017 Městský soud v Brně příkaz k zatčení, dne 21. 7. 2017 Okresní soud v České Lípě příkaz k zadržení, dne 29. 1. 2018 Okresní soud v České Lípě příkaz k zadržení a dne 5. 2. 2018 Okresní státní zastupitelství v České Lípě předchozí souhlas se zadržením. Jmenovaný je podezřelý z rozsáhlé majetkové a hospodářské trestné činnosti. Hledaný muž se v místě svého trvalého pobytu nezdržuje a jeho současný pobyt není znám. Opatření, která se v souvislosti s jeho vypátráním dosud realizovala, tj. veškeré prověrky v místě bydliště, v rodině, u známých, kamarádů, v místech možného výskytu, byla zatím neúspěšná. V tuto chvíli žádáme o spolupráci při pátrání po hledaném muži veřejnost. Veškeré informace a poznatky k pobytu či pohybu hledaného muže je možné sdělit policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Osoby v pátrání - MUSIL MARTIN