Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
SVOBODOVÁ JIŘINA

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

SVOBODOVÁ JIŘINA

SVOBODOVÁ JIŘINA
Jméno: SVOBODOVÁ JIŘINA
Pohlaví: žena
Bydliště: okres SOKOLOV
Datum narození: 30.6.1970
Patrání vyhlášeno: 15.10.2017
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 170 cm
Zdanlivé stáří: 40 až 45 let
Barva vlasů: plavé (blond)
Tvar vlasů: vlnité
Barva očí: zelená
Postava: hubená


Pohřešovaná žena byla naposledy viděna dne 15. října 2017, a to v Plzni ve Chválenické ulici v 03:00 hodin ráno. Oblečena byla do hnědého kabátu s kožešinovou kapucí, modrých jeansů a obuta byla zřejmě modrých tenisek. Při sobě měla červeno-černý batoh. Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu či pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Osoby v pátrání - SVOBODOVÁ JIŘINA