Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
SVOBODOVÁ JIŘINA

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

TUDOREANU CONSTANTIN

TUDOREANU CONSTANTIN
Jméno: TUDOREANU CONSTANTIN
Pohlaví: muž
Datum narození: 15.2.1970
Patrání vyhlášeno: 30.6.2017
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: ANO
Statní příslušnost: Rumunsko (RO)
Výška: 175 až 185 cm
Zdanlivé stáří: 47 až 48 let
Barva vlasů: hnědé
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: hnědá


Po pohřešovaném muži bylo dne 30. června 2017 vyhlášeno celostátní pátrání. Toho dne nám bylo oznámeno pracovníky Fakultní nemocnice Plzeň – Bory, že dle odebraného kultivačního materiálu ze dne 19. května 2017 bylo jeho vyhodnocením zjištěna kultivačně pozitivní tuberkulóza, která podléhá povinnému pobytu v nemocnici a léčbě. V případě dlouhodobého styku s nemocnou osobou hrozí přenos onemocnění. Plzeňští policisté ihned po muži vyhlásili celostátní pátrání. V rámci toho pátrali nejen na území České republiky, ale i v zemi původu pacienta. Pátrání bylo rozšířeno i na všechny státy tzv. Schengenu. Pátrání nebylo dosud úspěšné. Pohřešovaný muž je zdánlivého stáří 47 až 48 let, je vysoký od 175 do 185 cm, má hnědé, krátce střižené vlasy a hnědé oči. Bližší popis pohřešované osoby není znám Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoliv informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Osoby v pátrání - TUDOREANU CONSTANTIN