Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
SVOBODOVÁ JIŘINA

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

ŠIVAKOVÁ JESIKA

ŠIVAKOVÁ JESIKA
Jméno: ŠIVAKOVÁ JESIKA
Pohlaví: žena
Bydliště: okres CHEB
Datum narození: 27.1.2001
Patrání vyhlášeno: 21.4.2017
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 155 až 165 cm
Zdanlivé stáří: 16 až 17 let
Barva vlasů: černé
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: černá
Postava: střední


Dívku naposledy viděla její matka dne 18. 4. 2017 v 14:30 hodin, kdy jí doprovodila na vlakové nádraží v Aši s tím, že dívka odjíždí do VÚM Měcholupy, kam však do současné doby nedorazila a nedala o sobě vědět. V době odchodu na sobě měla fialovou bundu s bílými rukávy, tmavé modré rifle, světlé triko a na nohou tmavé modré tenisky. Šetřením bylo zjištěno, že se i s matkou odstěhovala z Aše, a to pravděpodobně do Chomutova nebo okolí. Dále bylo zjištěno, že by se mohla pohybovat ve společnosti i své sestry a jejího přítele, a to v Karlovarském, Libereckém nebo Ústeckém kraji. Tato dívka již několikrát utekla. Chebští policisté žádají občany, kteří by mohli podat jakékoliv informace o pohybu pohřešované, aby tak učinili prostřednictvím linky 158 nebo se obrátili na nejbližší obvodní oddělení.

Osoby v pátrání - ŠIVAKOVÁ JESIKA