Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
PRUŽINA LADISLAV

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

RAUCHOVÁ VERONIKA

RAUCHOVÁ VERONIKA
Jméno: RAUCHOVÁ VERONIKA
Pohlaví: žena
Bydliště: okres PLZEŇ
Datum narození: 15.7.2001
Patrání vyhlášeno: 3.10.2017
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 160 až 170 cm
Zdanlivé stáří: 16 až 17 let
Barva vlasů: černé obarvené
Barva očí: hnědá
Postava: hubená


Jmenovaná dívka byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Naposledy byla viděna dne 3. října 2017, kdy odešla z bydliště od matky zpět do školského výchovného zařízení v Praze, kam již nedošla. Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledané osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Osoby v pátrání - RAUCHOVÁ VERONIKA