Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
SVOBODOVÁ JIŘINA

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

KARCHŇÁKOVÁ MARIE

KARCHŇÁKOVÁ MARIE
Jméno: KARCHŇÁKOVÁ MARIE
Pohlaví: žena
Bydliště: okres TEPLICE
Datum narození: 16.4.2002
Patrání vyhlášeno: 5.5.2017
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 165 cm
Zdanlivé stáří: 15 let
Barva vlasů: hnědé
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: hnědá
Postava: hubená


Hledaná Marie Karchňáková byla naposledy spatřena dne 5. 5. 2017, kdy odešla z domova v Krásné Lípě. Odešla neznámo kam a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu. Veškeré kroky směřující k vypátrání hledané byly doposud negativní. V době odchodu byla oblečena do šedé mikiny s kapucí a černých legín. Jakékoliv informace k výskytu hledané sdělte na linku 158, popř. na nebližší policejní služebnu. Za pomoc předem děkujeme.

Osoby v pátrání - KARCHŇÁKOVÁ MARIE