Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
SVOBODOVÁ JIŘINA

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

POSPÍŠIL STANISLAV

POSPÍŠIL STANISLAV
Jméno: POSPÍŠIL STANISLAV
Pohlaví: muž
Bydliště: okres LITOMĚŘICE
Datum narození: 17.8.1963
Patrání vyhlášeno: 25.7.2017
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 185 cm
Zdanlivé stáří: 54 let
Barva vlasů: šedé
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: hnědá
Postava: hubená


Policie ČR pátrá po pohřešované osobě Stanislav Pospíšil, stáří 53 let, který odešel dne 24.7.2017 kolem 21,00 hod. z bydliště v Lovosicích a dosud se nevrátil, ani o sobě nepodal zprávu. Motivem odchodu může být jeho tíživá životní situace, ve které se nacházel. V době odchodu měl na sobě modré tričko, kraťasy, polobotky a červenou bundu. Jakékoli informace k výskytu pohřešovaného předejte na linku 158 nebo na Obvodní oddělení Policie ČR v Lovosicích (tel.: 974 436 701).

Osoby v pátrání - POSPÍŠIL STANISLAV