Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
SZITAI ZDENĚK
BŘEZINA MARTIN
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
HORVÁTH LADISLAV

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

ŠTĚPKA JAROSLAV

ŠTĚPKA JAROSLAV
Jméno: ŠTĚPKA JAROSLAV
Pohlaví: muž
Bydliště: okres JIHLAVA
Datum narození: 29.1.1975
Patrání vyhlášeno: 26.1.2016
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 178 cm
Zdanlivé stáří: 40 až 43 let
Barva vlasů: hnědočerné
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: hnědá
Postava: hubená


Na hledaného muže vydal Okresní soud v Českém Krumlově příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody pro přečin neoprávněného užívání cizí věci a přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. V prvním případě se muž bez svolení majitele zmocnil osobního vozidla, se kterým poté odjel. Druhého skutku se dopustil tím, že ačkoliv byl řádně vyzván, v daném termínu nenastoupil do věznice k výkonu uloženého trestu odnětí svobody.

Osoby v pátrání - ŠTĚPKA JAROSLAV