Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
SZITAI ZDENĚK
BŘEZINA MARTIN
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
HORVÁTH LADISLAV

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

BŘEZINA MARTIN

BŘEZINA MARTIN
Jméno: BŘEZINA MARTIN
Pohlaví: muž
Bydliště: okres RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Datum narození: 17.8.1972
Patrání vyhlášeno: 11.5.2016
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 180 až 185 cm
Zdanlivé stáří: 40 až 45 let
Barva vlasů: hnědé
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: modrá
Postava: střední


Pohřešovaný Martin Březina byl viděn naposledy dne 6.5.52016 ve svém zaměstnání ve firmě ZATO Černíkovice. Od této doby o sobě nepodal žádnou zprávu rodině ani zaměstnavateli a do zaměstnání již nenastoupil. Důvodem odchodu mohou být finanční problémy. Mohl by se pohybovat se svým psem (fenou), jde o křížence labradora a neznámé rasy, velikosti labradora, černé barvy s huňatou srstí ve věku do jednoho roku. Na obojku má známku ze dřeva s nápisem Saly ve tvaru kosti. Veškeré informace k možnému současnému pobytu či pohybu Martina Březiny sdělte Obvodnímu oddělení Policie ČR v Kostelci nad Orlicí, tel. 974 536 711 nebo na linku 158, případně nejbližšímu policistovi.

Osoby v pátrání - BŘEZINA MARTIN