Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
SZITAI ZDENĚK
BŘEZINA MARTIN
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
HORVÁTH LADISLAV

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

MESZÁROŠ JAN

MESZÁROŠ JAN
Jméno: MESZÁROŠ JAN
Pohlaví: muž
Bydliště: okres TRUTNOV
Datum narození: 22.3.1955
Patrání vyhlášeno: 1.5.2015
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 165 až 175 cm
Zdanlivé stáří: 60 až 65 let
Barva vlasů: hnědé šedé
Tvar vlasů: vlnité
Barva očí: hnědá
Postava: střední


Jan Meszároš odešel z ubytovny v Trutnově dne 20.4.2015. Šetřením policie bylo zjištěno, že Meszároš byl naposledy spatřen 23.4.2015 v 6:00 při propuštění z protialkoholní záchytné stanice v Hradci Králové. Na ubytovnu se již nevrátil a nepodal o sobě žádnou zprávu. Nedostavil se ani v dohodnutý termín dne 11.5.2015 na Úřad práce v Trutnově. Veškeré informace k pohřešovanému Janu Meszárošovi můžete sdělit Službě kriminální policie a vyšetřování v Trutnově, tel. 974 539336 nebo na linku 158.

Osoby v pátrání - MESZÁROŠ JAN