Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
SZITAI ZDENĚK
BŘEZINA MARTIN
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
HORVÁTH LADISLAV

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

HRUŠKOVÁ AMÁLIE

HRUŠKOVÁ AMÁLIE
Jméno: HRUŠKOVÁ AMÁLIE
Pohlaví: žena
Bydliště: okres BRNO - VENKOV
Datum narození: 19.1.1994
Patrání vyhlášeno: 3.10.2014
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 158 cm
Zdanlivé stáří: 22 let
Barva vlasů: hnědočerné
Barva očí: hnědá
Postava: střední


Pohřešovaná mladá žena odešla dne 2. října v 05.45 hod. ráno z místa trvalého bydliště v obci Česká a odjela autobusem městské hromadné dopravy do Brna. Naposledy byla spatřena v 6.00 hodin, kdy z autobusu vystoupila na zastávce Brno – Řečkovice. Od té doby se domů nevrátila a nikomu z rodiny se neozvala. Její mobilní telefon je nedostupný. Následně bylo zjištěno, že se pohybovala v prostorách Hlavního nádraží Brno. Z místa bydliště si odnesla všechny své osobní věci. Amálie Hrušková se narodila 19. ledna 1994. Trvalé bydliště má v České u Brna. Pohřešovaná mladá žena je vysoká asi 158 cm, má střední postavu, hnědočerné dlouhé vlasy a hnědé oči. Zvláštními znameními jsou jizva na levém koleni o délce 15 cm a vadná výslovnost hlásky R. Mladá žena je studentkou Masarykovy univerzity v Brně, ovládá anglický, španělský a ruský jazyk. V době odchodu na sobě měla delší tmavě hnědý svetr, šedohnědé pleteninové legíny, žlutočervenozelený baret a větší černou koženkovou tašku.

Osoby v pátrání - HRUŠKOVÁ AMÁLIE