Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
CZARNECKI JACEK MIECZYSLAW
LACKO ONDREJ
VU TIEN THO
SVOBODOVÁ JIŘINA

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

PRUŽINA LADISLAV

PRUŽINA LADISLAV
Jméno: PRUŽINA LADISLAV
Pohlaví: muž
Bydliště: okres CHOMUTOV
Datum narození: 5.12.1956
Patrání vyhlášeno: 18.1.2010
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 165 až 170 cm
Zdanlivé stáří: 45 až 50 let
Barva vlasů: hnědé
Tvar vlasů: rovné
Barva očí: hnědá
Postava: hubená


Po hledaném muži ve věku 59 let pátrají policisté z Chomutova. Okresní soud v Chomutově vydal na muže příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Pohybuje se mezi osobami bez domova. Ladislav PRUŽINA se narodil 5. prosince 1956. Trvalé bydliště má na obecním úřadě v Černovicích na Chomutovsku. Muž je vysoký asi 170 cm, má hubenou postavu, kolébavou chůzi, hnědé oči a hnědé, středně dlouhé vlasy. Nosí plnovous a dioptrické brýle. Jeho celkový vzhled je zanedbaný.

Osoby v pátrání - PRUŽINA LADISLAV