Korupční jednání nabývá celé řady forem počínaje jednoduchými úplatky a konče složitými a dobře propracovanými postupy. V mnoha případech je komplikované korupci dokázat, natož z ní někoho obvinit. Existuje řada možných způsobů a forem korupce, ale je nutné počítat s faktem, že jedna forma korupce na sebe váže další a že jednotlivé formy korupce se vzájemně doplňují. Mezi základní pozorovatelné formy korupce lze zařadit:

OSOBY V PÁTRÁNÍ
ČERVEŇÁK MIROSLAV
DVOŘÁK JAROSLAV
GÁBOR ANTON
HEROLD ALBERT

Registr dlužníků zajišťuje tu nejdokonalejší kontrolu a prevenci před vznikem neplatiče a u již vzniklých dlužníků výrazně zvyšuje vymahatelnost neuhrazených pohledávek.

ČERVEŇÁK MIROSLAV

ČERVEŇÁK MIROSLAV
Jméno: ČERVEŇÁK MIROSLAV
Pohlaví: muž
Bydliště: okres RAKOVNÍK
Datum narození: 3.2.2003
Patrání vyhlášeno: 16.7.2018
Nebezpečný: NE
Ozbrojen: NE
Nakažlivá nemoc: NE
Statní příslušnost: Česká republika (CZ)
Výška: 172 cm
Zdanlivé stáří: 15 až 17 let
Barva vlasů: hnědočerné
Barva očí: hnědá
Postava: hubená


Mladík, po kterém policisté pátrají, by měl být ve věku 15 let, snědší pleti. Je kolem 170 cm vysoký, štíhlé, sportovní postavy. Má hnědé oči a krátce střižené hnědočerné vlasy. Dne 16. července 2018 jej matka vezla autobusem zpět do dětského diagnostického ústavu, kdy po cestě utekl. Hledaný se do současné doby neozval a nepodal o sobě žádnou zprávu. Jakékoliv informace k výskytu hledané osoby sdělte na linku 158, popř. na nebližší policejní služebnu. Za pomoc předem děkujeme. Žádáme všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu hledané osoby, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158. pprap. Iveta Kořínková vrchní asistent

Osoby v pátrání - ČERVEŇÁK MIROSLAV